YouTube Trip Advisor Facebook

Chřestové slavnosti v hotelu Vitality

Chřestová sezona je konečně tady! Přijměte pozvání na menu s touto svěží afrodiziakální zeleninou ve dnech 23. - 25. 5. 2014. Nechte se zlákat zážitkovou gastronomii v podání kuchařských mistrů.

Jako předkrm můžete ochutnat zapékaný Beelitzký chřest s parmskou šunkou a parmazánem přelitý holandskou omáčkout či polévku jemný chřestový krém s malinovým octem a kozím sýrem na krutónu.

Gastronomický zážitek Vám slibuje skvělá chuť telecí pečeně na víně a rozmarýnu s jemnou křenovo-bramborovou kaší, grilovaným chřestem a telecí demi glace omáčkou.

Pokud dáváte přednost rybám, připravili jsme pro Vás jako hlavní chod restované filé z candáta na ragú z jarní zeleniny s batátovým pyré a chřestovou omáčkou s vínem .

Sladkou tečku tvoří netradiční dezert v podobě chřestové zmrzliny s jahodami a čokoládovými hoblinkami

... dopřejte si i Vy tento pokrm králů

Kompletní menu CHŘESTOVÝCH SLAVNOSTÍ.

 

Rezervace v restauraci Moderna:
tel.: +420 595 530 630
email: recepce@hotelvitality.cz

 

Cukrárna CAFÉ MARYŠA - Limetkový cheesecake & Mojito

Ve dnech 23. - 25. 5. 2014 budete mít příležitost ochutnat nový Limetkový cheesecake - originální recept plný jarní svěžesti. Dozlatova pečený dort se sušenkovo-čokoládovým základem, kvalitním sýrem Philadelphia a limetkami ... hříšná inspirace :-)  K plnému osvěžení přispěje Mojito v alkoholické či nealkoholické variantě.

 

Provozní doba od 1. 9. 2013 

Restaurace Moderna

- snídaně

pondělí - neděle

11:30 - 22:00

  7:00 - 10:00

Cukrárna Café Maryša pondělí - neděle 10:00 - 20:00