CZ PL EN

Restaurace Moderna

Profesionalitu, designové prostředí, vstřícnost a neotřelou gastronomii nabízí svým hostům hotelová restaurace Moderna. Menu je postaveno na sezónních surovinách v tradičně netradičním pojetí, aby tak vytvořily harmonický celek a umožnily naplno vychutnat gastronomické zážitky. Pokrmy doplňuje pečlivě sestavená nabídka vín. Restaurace disponuje 90 místy a v létě posezením na terase.

Kuchařský team vede Executive Chef hotelu Vitality Michal Kuczera ...

" ...v předkrmech je mým favoritem marinovaný losos s pohankovými bliny obohacený o fermentovanou ředkvičku, která svou chutí pokrm doladí. Svou barevnou kombinací Vás v sekci polévek může zaujmout krém z medvědího česneku s křepelčím vejcem, marinovaným lososem a kaviárem. Jednou z novinek mezi hlavními chody jsou šťavnaté a zároveň křupavé škvarky z jesetera s ručně sbíranými ratte brambory a tradiční japonskou miso majonézou. Pomoci těchto hlavních tří ingrediencí je pokrm jedinečný a sexy. Do menu jsme nově zakomponovali olivové kuře v pancettě, pro něhož je typická jedinečná olivová a křehká chuť. Sladkou novinkou je pro tentokrát dort Pavlova s maracuja krémem, který Vás zaujme letní barevností i svou svěží chutí."

Cukrárna Café Maryša

Cukrárna vybízí k pohodovému posezení u kávy značky Danesi a domácích dezertů. Menu nabízí pestrou paletu dortů, dezertů, drinků a pokrmů, kde nemůže chybět již kultovní čokoládovo malinový dort nebo ciabatta s domácím hovězím Pastrami a čedarem. V letních měsících je k dispozici slunná terasa. Pro slavnostní příležitosti připraví cukrářský team netradiční dorty dle přání.

Gastro team

Executive Chef Michal Kuczera

Jsem zastáncem jak moderní světové kuchyně, tak tradiční české, kterou vždy rád doplním o prvek, se kterým se pokrm stává jedinečným a sexy. V kuchyni preferuji jednoduchost a eleganci. Své zkušenosti jsem získal i během pobytu v Německu, Rakousku a Švýcarsku, kde prestiž a kvalita je na prvním místě. Nyní jsem již osmým rokem součástí teamu hotelu Vitality, kde se vždy snažíme připravit harmonickou kombinaci tvarů, barev a chutí.

Cukrárna Café Maryša ...

Restaurace Moderna ...

  • rezervace stolu v restauraci … +420 595 530 630 | +420 734 753 842
  • rezervace svatby či oslavy … +420 595 530 626 | +420 734 753 843
  • rezervace firemního eventu … +420 595 530 616 | +420 721 012 235
  • gastro@hotelvitality.cz 

SLEDUJTE NÁS

       

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do e-mailové schránky?

Resort Vitality

Resort Vitality

www.resortvitality.cz
REZERVACE