CZ PL EN

Sport vitality

Tenis

Tenisové zázemí resortu Vitality má profesionální parametry a nabízí maximální komfort amatérským i závodním hráčům ... 2 tenisové haly s 6 kurty REBOUND ACE, 7 antukových kurtů, nahrávací zeď, nahrávací stroj POINT SWISS, kurt pro nejmenší, profesionální trenérský team, tréninky jednotlivců i skupin, analýza, sparing, vyplétání a servis, půjčovna, obchod, pořádání turnajů i letních kempů.

Badminton

Kombinace profesionálního badmintonového zázemí a zkušeného trenérského týmu vytváří skvělé podmínky ... až 10 kurtů, profesionální trenérský team, tréninky jednotlivců i skupin, předzápasová a kondiční příprava, analýza, servis, půjčovna, obchod, pořádání turnajů a letních kempů.

Minigolf

18 drah minigolfového hřiště odpovídá parametrům mezinárodní federace minigolfu. S kvalitním povrchem je minigolf i dobrým tréninkovým doplňkem patování (rychlost greenu cca 8)  pro klasický golf. Minigolf je součástí zahrady s workoutovým hřištěm, dětským rájem a venkovním posezením s grilem, kde v létě probíhají hudební večery.

Plážový volejbal

Plážový volejbal je další atraktivní míčový sport, který lze v našem areálu provozovat. Skvělé zázemí a kvalitní písek čeká na všechny fanoušky beach volleyballu.

Minifotbal

Na hřišti, které je pokryto umělým trávníkem třetí generace, lze hrát hned dvě varianty minifotbalu. Zmenšené hrací pole zvyšuje dynamiku hry, hráči se dostávají do kontaktu s míčem mnohem častěji a tím i častěji střílí na bránu, což je divácky atraktivní. Díky tribunám lze využít hřiště k pořádání různých přátelských turnajů.

Kola & koloběžky

V Resortu Vitality si lze zapůjčit kola a koloběžky včetně příslušenství. Beskydy nabízí výborně značený systém cyklotras s různou náročností.

Bowling

Bowling je atraktivní a nenáročnou sportovní aktivitou pro malé i velké. K dispozici jsou dvě bowlingové dráhy značky BRUNSWICK a vysouvací boční mantinely zajistí skvělou zábavu i těm nejmenším.

Doplňková nabídka

Pro jednotlivce, početnější skupiny nebo pro firemní eventy ... stolní tenis, lukostřelba, laserová střelnice, herní konzole, stolní hry Weykick, holandský biliard, půjčovna raket a sportovního příslušenství, obchod se sportovním vybavením.

MOTOKÁRY

 • Steel Ring má okruh dlouhý 1234 m na ploše 63 300 m². Dráha byla postavena v roce 2017 a díky svému rozsahu patří mezi nejlepší v rámci Evropy. 
 • K dispozici je 15 motokár CRG Centurion s motory Honda GX390. Samozřejmostí je elektronická časomíra, která umožní porovnávat časy s přáteli či firemními partnery. V areálu se nachází také bistro a bar s terasou a výhledem na okruh. Závody na motokárách jsou velmi účinnou teambuidingovou aktivitou plnou zábavy a adrenalinu.
 • Pro děti od 7 do 12 let je připravena motokára vybavená bezpečnostními pásy a speciálním rámem zaručujícím nejvyšší bezpečnost. V případě že si děti netroufají řídit samy, je k dispozici dvojmotokára, ve které se děti povezou na pozici spolujezdce.
 • V Centru bezpečné jízdy učí jak řešit a předcházet krizovým situacím na silnici. Pod vedením odborníků si lze bezpečně vyzkoušet ovládání vozidla v extrémních situacích.

KONĚ

Stáj Vitality nabízí výuku jízdy na koni s rekreačním, relaxačním, rekondičním, rehabilitačním i sportovním zaměřením.

 • výuka jízdy pro začátečníky i pokročilé jezdce
 • narozeninová party (1 hod. soutěží a vožení na koni)
 • uspořádání jezdeckého dne pro zkušené i amatéry, pro firmy a skupiny
 • projížďky koňským povozem či speciální vyjížďkové akce, skijering
 • pronájem haly, kolbiště i jezdeckého vybavení
 • prodejna jezdeckých potřeb
 • jezdecké kempy a tábory pro děti
 • hiporehabilitační služby pod vedením oblíbené fyzioterapeutky a hipoterapeutky Stanislavy Valicové  

GOLF

 • Ropice Golf Resort právem náleží mezi TOP 10 Českých golfových hřišť a je vyhledávaným hřištěm profesionály, náročnými i méně zkušenými hráči. Poloha 27 jamkového hřiště poskytuje panoramatické výhledy na masiv Slezských Beskyd, jimž dominuje Javorový vrch.
 • Resort nabízí 3 devítijamková hřiště ... Železná devítka, Ocelová devítka a Werková devítka.
 • Pro začínající hráče je k dispozici 6-ti jamkové veřejné golfové hřiště o délce 567 m.
 • Cvičné plochy - zastřešený driving range, 2 Puting Greeny a jeden Pitch Green. 
 • Služby pro golfisty: doprava do golfového areálu a zpět, půjčovna a prodej golfového vybavení, výuka golfu s profesionálním trenérem, uspořádání golfového dne pro zkušené golfisty i pro začátečníky jako teambuilding.
 • Pobytový balíček VITÁLNÍ GOLF 3 DNY

_

Aktivity

Lyže

V blízkosti hotelu Vitality se nachází několik Ski areálů a běžeckých tras, které uspokojí milovníky sjezdového i běžeckého lyžování. V některých areálech mají hoteloví hosté slevy na ski pasy i služby ... 15% sleva v Kempaland Bukovec & 15% sleva v Lyžařské škole Malina Ski, 15% ve Ski Złoty Groń. Doporučit můžeme i Ski Mosty, Ski Czantoria Ustroń, ...

Paragliding

Adrenalin a nezapomenutelný zážitek je tandemový let z Javorového vrchu. Během letu budete mít dostatek času vychutnat si fantastický výhled.

Cykloturistika

V regionu Těšínské Beskydy je připraveno více než 260 km značených cykloturistických tras různého stupně obtížnosti. Většina tras je sestavena do tématických okruhů ... Za den přes 3 státy, Jedeme kolem horských chat, K pramenům řeky Olše, Trasa pěkných vyhlídek, TROJMEZÍ Radegast cyklotrack či Cyklistický okruh REGIOTOUR.

Turistika

Oblast Těšínských Beskyd je jedinou lokalitou v ČR, kde dochází k prolínání tří kultur spřízněných slovanských národů. Vyznačuje se nejen specifickým nářečím, ale zejména unikátním stavebním slohem a folklórem, který stírá hranice mezi minulostí a přítomností. Poznejte drsný svět beskydských horalů.

Recepce hotelu Vitality ... tel.: +420 595 530 611 | +420 734 753 830 | email: recepce@hotelvitality.cz

SLEDUJTE NÁS

       

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do e-mailové schránky?

Resort Vitality

Resort Vitality

www.resortvitality.cz
REZERVACE