CZ PL EN

Restaurace Moderna

Profesionalitu, designové prostředí, vstřícnost a neotřelou gastronomii nabízí svým hostům hotelová restaurace Moderna. Menu je postaveno na sezónních surovinách v tradičně netradičním pojetí, aby tak vytvořily harmonický celek a umožnily naplno vychutnat gastronomické zážitky. Pokrmy doplňuje pečlivě sestavená nabídka vín. Restaurace disponuje 90 místy a v létě posezením na terase.

Kuchařský team vede Executive Chef hotelu Vitality Michal Kuczera ...

"Z aktuálního menu bych rád doporučil telecí tartar zauzený v kouři Jack Daniels či Vitello tonnato s telecím karé. Z hlavních chodů je to grilovaný mořský vlk s hroznovým zelím a netradiční, ovšem vydatná, trojkombinace vepřové panenky, vepřového boku a jelítkového prejtu. Pro toto chladné období nabízíme oblíbenou francouzskou cibulačku a telecí líčka na portském víně. Ovšem dopřát si můžete i pokrmy typické pro přímořské oblasti. Rád bych představil i novinku mezi dezerty, a to čokoládový cheesecake Valrhona s pistáciovým mousse a malinovým sorbetem. Spolu s kolegy věřím, že naše menu Vás osloví a stane se zážitkem pro všechny smysly."

Cukrárna Café Maryša

Cukrárna vybízí k pohodovému posezení u kávy značky Danesi a domácích dezertů. Menu nabízí pestrou paletu dortů, dezertů, drinků a pokrmů, kde nemůže chybět již kultovní čokoládovo malinový dort nebo ciabatta s domácím hovězím Pastrami a čedarem. V letních měsících je k dispozici slunná terasa. Pro slavnostní příležitosti připraví cukrářský team netradiční dorty dle přání.

Gastro team

Executive Chef Michal Kuczera

Jsem zastáncem jak moderní světové kuchyně, tak tradiční české, kterou vždy rád doplním o prvek, se kterým se pokrm stává jedinečným a sexy. V kuchyni preferuji jednoduchost a eleganci. Své zkušenosti jsem získal i během pobytu v Německu, Rakousku a Švýcarsku, kde prestiž a kvalita je na prvním místě. Nyní jsem již osmým rokem součástí teamu hotelu Vitality, kde se vždy snažíme připravit harmonickou kombinaci tvarů, barev a chutí.

Hlavní cukrářka Andrea

Dezerty jsou moje vášeň. Zakládám si na výrobě z přírodních, čerstvých a kvalitních surovin. Menu tvoří ty nejlahodnější dorty, dezerty a sorbety inspirované mezinárodními trendy, vždy však originálně dotvořené našim teamem.

Cukrárna Café Maryša ...

Restaurace Moderna ...

  • rezervace stolu v restauraci … +420 595 530 630 | +420 734 753 842
  • rezervace svatby či oslavy … +420 595 530 626 | +420 734 753 843
  • rezervace firemního eventu … +420 595 530 616 | +420 721 012 235
  • gastro@hotelvitality.cz 

SLEDUJTE NÁS

       

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do e-mailové schránky?

Resort Vitality

Resort Vitality

www.resortvitality.cz
REZERVACE