CZ PL EN

Aqua zone

 • víceúčelový bazén s vodními atrakcemi (16,5 x 8m)
 • brouzdaliště pro malé děti
 • integrovaný kruhový whirlpool s masážními tryskami
 • samostatný masážní whirlpool s hvězdnou oblohou
 • Aqua bar s nabídkou drinků a koktejlů
 • Ceník a provozní doba

Spa

 • inhalační solná lázeň, aroma parní lázeň, laconium, tepidarium a bylinková lázeň
 • finská sauna a ochlazovací bazének
 • zážitkové a masážní sprchy
 • Kneippovy lázně
 • vytápěná lavice a odpočívárna pro regeneraci
 • střešní whirlpool v přírodní zeleni s otevřeným výhledem na oblohu
 • Ceník a provozní doba

SPA Procedury

Bylinková lázeň

Směs páry a vonných esencí napomáhá k uvolnění psychického i fyzického napětí, působí příznivě především na dýchací cesty a pokožku. Pára v kombinaci se směsí bylin také rozšiřuje póry a vyplavuje toxické látky, čímž pokožka dostává jemný a sametový vzhled. Teplota sauny 60 - 70°C s relativní vlhkostí vzduchu 25%.

Tepidárium

V tepidáriu teplo sálá z vyhřívaných stěn, podlahy a lavic do vnitřního prostoru. Tato sauna je určena pro klienty, kteří hledají uvolnění organismu, pohodový odpočinek a především posílení imunitního systému. Teplota vzduchu je cca 37°C.

Laconium

Nízkoteplotní sauna je vhodnou alternativou pro ty, jejichž krevní oběh nemůže být vystaven zátěži v klasické sauně. Během saunování v laconiu dochází k uvolnění svalů a detoxikaci těla. Teplota sauny 55 - 65°C s relativní vlhkostí vzduchu 27 - 70%.

Aroma parní lázeň

Aroma parní lázeň je díky vysoké vlhkosti a vonným esencím vyhledávána pro příznivý vliv na dýchací cesty a pokožku, přispívá k regeneraci svalstva a zmírňuje celkovou únavu. V neposlední řadě je aroma parní lázeň výborným místem pro relaxaci. Teplota se pohybuje mezi 42-45°C se 100% vlhkostí.

Finská sauna

Finská sauna je po staletí prověřenou formou relaxace. Saunování pomůže odstranit stresové vypětí nebo nespavost, posiluje obranyschopnost organizmu, dochází k detoxikaci těla a změnami teplot při ochlazování se tělo otužuje. Teplota sauny 80 - 100°C s relativní vlhkostí vzduchu cca 15%.

Inhalační solná lázeň

Solná lázeň umožňuje inhalování minerálních solí rozptýlených v prostoru a tím stimulaci krevního oběhu a zmírnění dechových potíží. Lázeňská teplota se pohybuje mezi 26-32°C s vlhkostí 45% až 70%.

Kneippovy lázně

Kneippovy lázně patří mezi nejstarší lázeňské procedury. Léčebná kúra spočívá v procházení bazénky, kterými protéká studená a teplá voda. Tato terapie pozitivně působí na krevní oběh, prokrvení končetin a zároveň vede k otužování. Terapie je vhodná při bolestech hlavy a pro uvolnění kotníků a kloubů nohou.

Privátní wellness

 • masážní vana a sprcha s tropickým deštěm
 • parní lázeň
 • odpočívárna s TV
 • relaxace v soukromí pro dva či pro rodinu s malými dětmi
 • masáž či rituál Pure Fiji jako doladění privátní relaxace
 • Ceník a provozní doba

Noční wellness

Střešní whirlpool a privátní wellness je Vám k dispozici pro soukromé rezervace od 21:00 do 05:00 hod. po celý týden. Ceník

Střešní whirlpool - noční relaxace pod hvězdami 

Vychutnejte si wellness zážitek pod hvězdnou oblohou v nočním čase. Střešní whirlpool se nachází v přírodní zeleni osázené střechy hotelu a je originálním místem pro soukromou relaxaci až 8 osob. Jen v noci si lze plně vychutnat barevné světelné efekty chromoterapie. Dopřát si můžete i láhev sektu s ovocem.   

Privátní wellness - kouzlo půlnoční relaxace ve dvou

Nevšední relaxaci v neopakovatelné intimní atmosféře privátního wellness si můžete vychutnat také od 21:00 do 05:00 hod. V privátní části wellness centra se nachází masážní sprcha, masážní vana, parní lázeň, masážní stůl, TV a odpočívárna.

Masáže & rituály pure fiji & galvanika

Masáž je způsob, jak se zastavit v dnešním uspěchaném světě a nechat se hýčkat příjemnými a uzdravujícími dotyky při blahodárném působení relaxačního ticha a klidu. Masáž je prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady a pohody, pro povzbuzení energie a k zotavení svalstva. Ceník

Masáže

Spa masáž

Masáž patří mezi nejstarší a nejoblíbenější regenerační procedury odstranění bolesti, pro povzbuzení energie a k zotavení svalstva. Indikace: celkové uvolnění svalového napětí, odstranění blokací páteře, rozproudění mízního systému, regenerace buněk a navození celkového psychického uvolnění organismu. Pravidelností těchto masáží se předchází bolestem a potížím se zády.

Spa masáž lávovými kameny

Jedna z nejlepších terapií k relaxaci organismu se provádí pomocí speciálních masážních hmatů a za použití teplých kamenů, které se kladou na tělo masírované osoby. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organismu až 3 cm hluboko. Indikace: odstranění stresu a napětí v těle, stimulace krevního a lymfatického systému, podpora detoxikace těla, řešení problémů se spánkem, zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí, odstranění bolestí hlavy.

Aroma masáž

Již po celá staletí si lidé cení ozdravných vlastností a blahodárných účinků aromatických rostlin. Tyto silné silice jsou darem přírody pro duši i tělo. Aroma masáž skvěle funguje při únavě těla i duše, zejména při přepracování, podporuje krevní a lymfatický oběh, uvolní a osvěží. Indikace: vyživuje, zjemňuje a revitalizuje pokožku, harmonizuje psychiku a hormonální systém, zpomaluje stárnutí, příznivě působí při ekzémech a akné.

Spa masáž baňkami

Masáž baňkami (vakuterapie), metoda pocházející ze staré Číny, se nejčastěji využívá jako doplňková metoda klasických masáží. Jedná se o alternativní léčebnou metodu, při které se skleněné baňky různého tvaru a velikosti nahřáté zevnitř teplým vzduchem přikládají na kůži a pod tlakem způsobeným ochlazováním teplého vzduchu se na pokožku přisávají. V důsledku toho se pokožka rychle prokrví a zčervená. Indikace: uvolnění svalového spasmu, blokáda páteře, zmírnění bolestí, poúrazové stavy.

Reflexní masáž nohou

Reflexní masáž chodidla je dobrá preventivní a léčebná metoda dostupná všem. Tlačením reflexních zón chodidel je možné diagnostikovat oslabené orgány a předejít tak potenciálním onemocněním. Indikace: uvolnění blokády v oblasti nohou, pozitivní vliv na krevní oběh, zlepšuje prokrvení nohou, podporuje lymfatický systém a urychluje detoxikaci organismu, léčebné i preventivní účinky na bolesti svalů, kloubů, páteře, bolesti hlavy, migrény, působí jako pomocná léčba u poruch trávení a vylučování.

Masáž nohou

Masáž svalů lýtek, kotníků, nártů, prstů a plosek chodidel. Masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí nejen fyziologicky, ale i psychicky a antistresově. Masáž je ideální terapií pro nohy se sklonem k vzniku varixů (křečových žil). Indikace: prevence častých otoků, pocitů studených nohou, artritidy, zmírňuje PMS a menstruační bolesti,
ulevuje od stresu a napětí, uvolňuje bolesti a energetické blokády v těle.

Ruční lifting obličeje s Pure Fiji

Nabízíme ruční lifting ve spolupráci s luxusní kosmetikou PURE FIJI. Revoluční pleťová řada s vitamínem C se pyšní vyživující sílou účinných rostlinných ingrediencí. Vyhlazovací masáž obličeje je oblíbená z důvodu rychle viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám v kombinaci s přípravky Pure Fiji můžeme tento proces zpomalit. Více informací zde

Thajská masáž hlavy a šíje

Thajská bezolejová masáž hlavy a šíje se zaměřuje na vyladění obou mozkových hemisfér a prostřednictvím ušních svící uvolňuje napětí v hlavě i těle. Tato metoda je velmi oblíbená při opakovatelných bolestech hlavy, napětí, stresu a pro pocit příjemného uvolnění. Indikace: odstraňuje stres, protahuje šíjové a trapézové svaly, zbavuje napětí a blokaci krku a šíje, pomáhá při bolestech krční páteře, léčí migrény a bolesti hlavy, snižuje vysoký krevní tlak, posiluje imunitu, zklidňuje organismus.

Těhotenská olejová masáž

I v těhotenství si lze dopřát blahodárné účinky masáže. Masáže pro těhotné slouží ke zmírnění těhotenských obtíží, zvláště bolestí zad a k celkové pohodě. Příznivě působí na zdraví budoucí maminky i plodu. V těhotenství jsou doporučovány masáž šíje a hrudní části páteře a také masáž nohou. Indikace: zmírňuje bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek, posiluje funkci svalů, zejména v namáhané oblasti zad, snižuje stres a napětí a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti.

Dětská masáž

Čím dál větší úspěch sklízejí dětské masáže, které příjemně protáhnou celé tělo a zklidní nervovou soustavu. Dochází ke stimulaci a zlepšování krevního oběhu, který ovlivňuje činnost orgánů. Zlepšuje dýchání, pomáhá s problémy s dyslexií, dysgrafií a poruchami pozornosti. Ulevuje při sportovní zátěži, učí děti odpočívat a relaxovat. Velice důležitý je přínos také po emocionální stránce – působí na smyslové vnímání, navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí, zlepšuje komunikaci a harmonii v rodině.

Magnetoterapie

Magnetoterapie je druh neinvazivní terapie využívající pulzní magnetické pole a léčí na buněčné úrovni. Lidské tělo je složeno z několika miliard buněk. Ty mají kolem sebe malý elektrický náboj. Pulzní magnetické pole, které proniká hluboko do lidského těla, umí tento náboj ovlivnit a tím stimulovat buňky k zrychlení regenerace. Pulzy mají různou frekvenci, tvar, intenzitu, díky kterým lze léčbu použít u různého onemocnění. Magnetické vlny rozšiřují cévy, prokrvují tkáně a tím se zásobují kyslíkem a zrychlí se látková výměna. Léčba povzbudí imunitu, urychlí metabolismus a proces hojení. Organismus se tak dokáže léčit sám. Terapie se využívá především při léčbě po úrazech - jako natržené a natažené svaly a šlachy, zlomeniny. Potíže vlivem opotřebení aparátu, záněty a jiné funkční postižení. Dále se magnetoterapie využívá při léčbě pohybových obtíží, bolesti páteře, při bolesti kloubů, ztuhlých svalech apod. Lze ji úspěšně aplikovat i při migrénách, bolestech hlavy, nespavosti, pro stabilizaci krevního tlaku a odstranění otoků. 

Rituály Pure Fiji 

Unikátní rituály čerpající ze zkušeností z panenského ostrova Fiji a využívající 100% přírodní kosmetiku PURE FIJI. Při vybraných rituálech se k relaxaci užívají  horké kameny nebo krystalky cukrové třtiny. Vaše pokožka je hydratována luxusními exotickými olejíčky či kokosovým máslem.

 • Rituál Kokosová vlna
 • Rituál Fiji
 • Med detox se zábalem nohou
 • přírodní kosmetika Pure Fiji k zakoupení na recepci
 • Ceník

Galvanické ošetření pleti 

Tato kosmetická procedura využívá galvanického proudu, díky němuž vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které žehlička vytáhne ven z pleti.

 • zpevnění pleti a její hydratace
 • vyhlazení a nadzvednutí požadovaných částí obličeje
 • rozproudění lymfy
 • zmírnění kruhů a váčků pod očima
 • celková regenerace pokožky
 • Ceník

Rezervace masáží & rituálů, privátního wellness a nočního wellness ... tel.: +420 595 530 633 | +420 734 573 673 | wellness.recepce@hotelvitality.cz | recepce@hotelvitality.cz 

SLEDUJTE NÁS

       

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do e-mailové schránky?

Resort Vitality

Resort Vitality

www.resortvitality.cz
REZERVACE