CZ PL EN

LIMITED EDITION NATURAL COSMETICS

Hotel Vitality představuje vlastní edici přírodní kosmetické řady ... Klienty si chceme hýčkat a rádi bychom, aby si část naší péče mohli vzít domů. Kvalitní přírodní kosmetika omamné vůně v originálním designu je tím nejlepším co vystihuje hotel Vitality.

BAMBUCKÁ MÁSLA

s mandlovým olejem nebo koenzymem Q10 obsahují vysoký podíl blahodárných nenasycených mastných kyselin, vitamínů, antioxidantů a tak zajistí pokožce plnou hydrataci, pružnost, hedvábný vzhled a vitalitu. Bambucké máslo z afrického stromu shea pro péči o celé tělo a pleť nabízíme ve třech elegantních vůních CASHMERE, VANILLA & ORCHIDS a INDICKÝ LOTOS

HYDRATAČNÍ KRÉM

s mandlovým & meruňkovým olejem a fenyklem je jemný, hydratační a snadno vstřebatelný krém s vysokým obsahem přírodních surovin. Mandlový olej a komplex hydratačních látek chrání pleť před vysoušením, rovněž pleť regeneruje, zvláčňuje a zmírňuje předčasné stárnutí pleti. Nezanechává pocit mastnoty a je vhodný pro všechny věkové kategorie. 

PŘÍRODNÍ DEODORANTY

krémového složení jsou vyváženou kombinací kokosového oleje, bambuckého másla, esenciálních olejů a účinných deodoračních přísad. Čistě přírodní produkt bez obsahu barviv, syntetických aromat, hliníku a konzervantů ve čtyřech osvěžujících vůních LEMON GRASS, GREP, VANILLA & ORCHIDS a INDICKÝ LOTOS. 

BAMBUCKÉ MÁSLO 30 ml | 430 Kč

HYDRATAČNÍ KRÉM 30 ml | 380 Kč

DEODORANT 15 ml | 230 Kč

LIMITED EDITION MÁSLO & DEODORANT 30 ml & 15 ml | 890 Kč

Dřevěný obal LIMITED EDITION navrhl pro hotel Vitality designér Radomír Kuliš z manufaktury RaE. Krabička je spojením elegantního ořechového dřeva a skla. 

Produkty LIMITED EDITION NATURAL COSMETICS si můžete zakoupit v recepci nebo wellness recepci. Taky je možno si je objednat na dobírku.

Recepce hotelu Vitality ... tel.: +420 595 530 611 | +420 734 753 830 | email: recepce@hotelvitality.cz

SLEDUJTE NÁS

       

NOVINKY NA E-MAIL

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do e-mailové schránky?

Resort Vitality

Resort Vitality

www.resortvitality.cz
REZERVACE